FROSTBITE - wybuchowa mieszanka osobowości, a co za tym idzie i stylów muzycznych prezentowanych na demkach. Znajdziesz tu wszystko, od nostalgicznej acz chwytliwej gitary, poprzez funkująco - klangujący bas, mordercze sianokosy perkusji ale i kojące zawodzenie wokalu. Nie powiemy Ci jaki gatunek muzyczny prezentujemy. Odpalaj kawałki, przychodź na koncerty i bądź sobą, bo tak jak my nie mówimy Ci jak masz żyć i co masz robić, to Ty nie mów nam jaki styl gramy (bo to chyba najmniej istotne).
Pochodzimy ze wschodnich stron Polski - Biała Podlaska, a co za tym idzie naszym łupem padały w większości okoliczne miasta (Lublin, Siedlce, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Krasnystaw, Piaseczno), ale nie tylko.
Przez 12 długich lat działalności udało nam się zagrać na kilku większych imprezach z dala od rodzinnych stron (Szczecin, Łódź, Rzeszów, Poznań, Stalowa Wola, Warszawa). Zagraliśmy również na Metalfeście. Nie będziemy chwalić się z kim graliśmy bo jesteśmy skromni, ale wyjawimy, że zdołaliśmy nagrać już 6 demówek: "Dark Side" (2003), "First Bite" (2004), "A Taste Of Things To Come" (2005), "Frostbite" (2007), „The Point of No Return” (2009), "SHARDS" (2012).

30 sierpnia 2015 wypuściliśmy najświeższy materiał pt. "Q". We wrześniu zagraliśmy nasz pierwszy zagraniczny koncert, na MEN'S FEST w Brześciu. W grudniu 2015 doszliśmy do finału konkursu LESZEK LIVE.
Nasz największy a zarazem najświeższy komercyjny sukces to zakwalifikowanie się  do 11 edycji programu MUST BE THE MUSIC.
W lipcu 2016 wygraliśmy przegląd zespołów na Rockowisku w Zwierzyńcu, dzięki czemu mieliśmy przyjemność gościć na 17 Letniej Akademii Filmowej. Wystąpiliśmy też na Cieszanów Rock Festival 2016, gdzie Jury złożone z dziennikarzy muzycznych ogłosiło werdykt wedle, którego Ogólnopolski Przegląd Kapel wygrał m.in nasz band. To spowodowało, że za rok wystąpimy na scenie głównej Cieszanów Rock Festiwal 2017.
W planach mamy mnóstwo koncertów, także nie przegap okazji gdy będziemy w Twoim mieście, a do tego czasu odpalaj kawałki i gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota, dziel się wrażeniami odnośnie naszej muzy.


Anzelm - perkusja     Sor - wokal     Gruda - bas     Troy - gitara